Meslek Komiteleri

TURHAL TİCARET VE SANAYİ ODASI MESLEK KOMİTELERİ

1'İNCİ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. ÇENESİZLER TOPRAK SAN.TİC.A.Ş.

2. GEİŞİM TOPRAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. ÖZMEN TARIM - SEFA ÖZMAN

4. MENSACE MERMER MAD.TAŞ.SAN.TİC.A.Ş. TURHAL ŞUBESİ

2'İNCİ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. ÜÇEL DAYANIKLI TÜK.MLL.BİRA MEŞ.GD.TÜK.MDD.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

2. TOKAT ANKA GD.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. İNCELER ALIŞ VERİŞ MRK.HYV.İNŞ.PET.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

4. KARAASLAN TİCARET - İKRAMİ KARAASLAN

3'ÜNCÜ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. ÖRNEK MOBİLYA - ,İHSAN DEMİRER

2. UFUK MOBİLYA - MURAT NURİ ALPAT

3. YENİ DADAŞ TİCARET - ABDULLAH DELEREL

4. KAYALAR GİYİM VE ÇEYİZ - MURAT KAYA

5. TAŞIRAN ŞAPKA - KENAN TAŞIRAN

4'ÜNCÜ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. AYDEM İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2. YALÇIN ÇETİN

3. SAMET UÇMAZ

4. ÖNDER BLOK TUĞLA İNŞ.MLZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

5. SALİH SALMAN - BİRLİK TİCARET

6. ERAY DİŞLİ - KALE MÜHENDİSLİK

7. A YAPI İNŞAAT - BEKİR AY

5'İNCİ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. KAZOVA NAK.PET.ÜRN.TİC.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2. SADIK LOJİSTİK HYV.NAK.OTOM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. DÖNMEZ İNŞ.GD.OTOM.TUR.DYN.TÜK.MDD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

4. YÜZBAŞIOĞLU PET.ÜRN.OTOM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

5. AHISKA TİCARET - ÖMER AHISKA

6. MUSTAFA KEMAL GÖKÇEK

7. ASLAN OTOMOTİV - MUHARREM ARSLAN

6'INCI MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. GENÇOĞULLARI İNŞ.NAK.TAAH.HYV.TAR.ÜRN.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2. AKAR UN İNŞ.NAK.TAR.PET.ÜRN.İML.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. PAZAR / TOKAT ŞUBESİ

3. YETGİN YAPI MÜH.TAAH.İTH.İHR.HYV.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

4. AYLA BEDİRHAN ÇELİK - ODAK PROJE DANIŞMANLIK

5. KIZILIRMAK ANKARA YAPI TEK.TAR.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

7'İNCİ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. ÖZLER DYN.TÜK.MLL.ZİR.ÜRN.MOT.ARÇ.PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

2. GOKCEK ELEKTRONİK OTOM.HAV.İNŞ.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. VEGA-POS OTOMASYON SİST.TİC.LTD.ŞTİ. 

4. BEBEKLİ SARRAF KUYUMCU - DURSUN MURAT PEKDEMİR

5. KADİR YILDIRIM - TURHAL GO KART

6. TANER TİCARET SAN.LTD.ŞTİ. TURHAL 2 ŞUBESİ

7. HÜSNÜ ERBEK

8'İNCİ MESLEK GRUBU MESLEK KOMİSTESİ ÜYELERİ

1. ALİ İHSAN AYAN

2. MURAT SEVİN SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.

3. ÜNAL TOĞA-ELMASOĞLU TİCARET

4. KARDEŞLER MATBAASI-EBUBEKİR SEMEOĞLU

5. ŞEMS RADYO TEL.REK.YAY.A.Ş.

6. FARUK GÜNAYDIN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

7. DEVECİ OFSET - ŞENER DEVECİ