Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri (19-20 Ekim 2021)
18 Ekim 2021, 18:59

Sayın üyemiz,

            T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) koordinasyonu ile Odamız işbirliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 19-20 Ekim 2021 tarihlerinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

            On-line olarak gerçekleşecek seminerlere katılım ücretsizdir. Seminere katılmak isteyen firmalardan aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla ilk gün için oturuma kayıt olanların, iştirak etmek istemeleri halinde ikinci gün oturumuna da ayrıca kayıt olmaları gerekmektedir.

            Seminer bitiminde katılımcılara "Katılım Belgesi” verilecek olup söz konusu belgeler elektronik ortamda katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

            Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığı'nın güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

            Bilgilerinize rica ederiz.

 19 Ekim 2021 Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 1. Oturum Programı İçin Tıklayınız...

20 Ekim 2021 Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 2. Oturum Programı İçin Tıklayınız...

 

19 Ekim 2021 Birinci Oturum Kaydı İçin Tıklayınız...

20 Ekim 2021 İkinci Oturum Kaydı İçin Tıklayınız...